Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Quantity
fa: تعداد

en: Total
fa: مجموع

en: Customer
fa: مشتری

en: Amount
fa: مقدار

en: Product
fa: محصول

en: Print invoice
fa: چاپ صورتحساب

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Close window
fa: بستن پنجره

en: Print
fa: چاپ

en: Order #:
fa: سفارش #:

en: Customer:
fa: مشتری:
