Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Quantity
fi: Määrä

en: Total
fi: Yhteensä

en: Customer
fi: Asiakas

en: Amount
fi: Määrä

en: Product
fi: Tuote

en: Print invoice
fi: Tulosta lasku

en: Close window
fi: Sulje ikkuna

en: Print
fi: Tulosta

en: Order #:
fi: Tilaus #:

en: Customer:
fi: Asiakas:

en: Products on order:
fi: Tilauksen tuotteet:

en: SKU:
fi: Koodi:
