Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Quantity
hr: Količina

en: Total
hr: Ukupno

en: Customer
hr: Kupac

en: Amount
hr: Iznos

en: Product
hr: Proizvod

en: Print
hr: Ispis

en: Order #:
hr: Narudžba broj:

en: Products on order:
hr: Proizvodi na narudžbi:
