Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Quantity
pl: Ilość

en: Total
pl: Razem

en: items
pl: elementy

en: Customer
pl: Klient

en: Amount
pl: Ilość

en: Product
pl: Produkt

en: Close window
pl: Zamknij okno

en: Print
pl: Drukuj
