Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Customer
ro: Client

en: Amount
ro: Suma

en: Product
ro: Produs

en: Print
ro: Printare
