Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Quantity
uk: Кількість

en: Total
uk: Всього

en: items
uk: елементи

en: Customer
uk: Покупець

en: Amount
uk: Величина

en: Supplier
uk: Постачальник

en: Product
uk: Товар

en: Print invoice
uk: Надрукувати рахунок

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: Print
uk: Друк

en: Order #:
uk: Замовлення #:

en: Customer:
uk: Покупець:

en: Products on order:
uk: Товари у замовлені:

en: SKU:
uk: Артикул:

en: ZKPO
uk: ЗКПО

en: RR
uk: Р/р

en: MFO
uk: МФО

en: SV number
uk: Номер ліцензії

en: IPN
uk: Індивідуальний податковий номер

en: UR. account for bank payment
uk: Рахунок для банківських проплат

en: Legal persons (issue an invoice)
uk: Юридичні особи ( створення рахунків )

en: Issue an invoice for payment of legal entity.
uk: Створення рахунку для оплати юридичною особою

en: You can print invoice at the end of checkout.
uk: Ви зможете надрукувати рахунок в кінці замовлення

en: Bill for legal person
uk: Рахунок для юридичної особи

en: Print bill
uk: Друкувати рахунок

en: UC for legal person
uk: Уберкарт для юридичної особи

en: UC order for legal person. Ukrainian Invoices.
uk: Рахунок уберкарт для юридичної особи. Українські рахунки.

en: the same
uk: він же

en: Measuring
uk: Од. виміру

en: UA PDV
uk: ПДВ

en: Invoice total:
uk: Сума всього:
