Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Quantity
cs: Množství

en: Total
cs: Celkem

en: Customer
cs: Zákazník

en: Amount
cs: Částka

en: Product
cs: Produkt

en: Print invoice
cs: Vytisknout fakturu

en: Close window
cs: Zavřít okno

en: Print
cs: Tisk

en: Order #:
cs: Obj. č.:

en: View invoice
cs: Zobrazit fakturu

en: Customer:
cs: Zákazník:

en: Products on order:
cs: Objednané produkty:

en: SKU:
cs: Kód zboží:
