Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.3) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Quantity
it: Quantità

en: Total
it: Totale

en: Customer
it: Cliente

en: Amount
it: Importo

en: Product
it: Prodotto

en: Print invoice
it: Stampa fattua

en: Close window
it: Chiudi finestra

en: Print
it: Stampa

en: Order #:
it: Ordine #

en: View invoice
it: Mostra fattura

en: Customer:
it: Cliente:

en: Products on order:
it: Prodotti ordine:

en: SKU:
it: SKU / Codice prodotto

en: View order invoice.
it: Vedere la fattura dell'ordine.
