Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Quantity
pt: Quantidade

en: items
pt: itens

en: Customer
pt: Cliente

en: Amount
pt: Valor

en: Product
pt: Produto

en: Print invoice
pt: Imprimir recibo

en: Close window
pt: Fechar janela

en: Print
pt: Imprimir

en: Order #:
pt: Pedido Nº:

en: View invoice
pt: Ver fatura

en: Customer:
pt: Cliente:

en: Products on order:
pt: Produtos no pedido:

en: View order invoice.
pt: Ver fatura da venda.
