Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.3) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Total
sk: Celkom

en: items
sk: položiek

en: Customer
sk: Zákazník

en: Amount
sk: Množstvo

en: Supplier
sk: Dodávateľ

en: Product
sk: Produkt

en: Print invoice
sk: Tlač faktúry

en: Close window
sk: Zatvoriť okno

en: Print
sk: Tlačiť

en: Order #:
sk: Objednávka č.:

en: View invoice
sk: Zobraziť faktúru

en: Customer:
sk: Zákazník:

en: Products on order:
sk: Objednané produkty:
