Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.3) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Quantity
sv: Antal

en: Total
sv: Totalt

en: Customer
sv: Kund

en: Amount
sv: Belopp

en: Product
sv: Vara

en: Print invoice
sv: Skriv ut faktura

en: Close window
sv: Stäng fönster

en: Print
sv: Utskrift

en: Order #:
sv: Beställning #:

en: View invoice
sv: Visa faktura

en: Customer:
sv: Kund:

en: Products on order:
sv: Beställda varor:

en: SKU:
sv: Artikelnummer:

en: View order invoice.
sv: Visa beställningens faktura.
