Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
ar: الكمية

en: Total
ar: المجموع

en: Amount
ar: المبلغ

en: Product
ar: المنتج

en: Print
ar: الطباعة
