Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.4) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Quantity
et: Kogus

en: Total
et: Kokku

en: items
et: toodet

en: Customer
et: Klient

en: Amount
et: Kogus

en: Product
et: Toode

en: Print invoice
et: Arve printimine

en: Close window
et: Sulge aken

en: Print
et: Prindi

en: Order #:
et: Tellimuse nr:

en: View invoice
et: Vaata arvet

en: Customer:
et: Klient:

en: Products on order:
et: Tooteid tellimuses:

en: SKU:
et: Toote ID:

en: View order invoice.
et: Vaata tellimuse arvet.
