Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.4) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Quantity
he: כמות

en: Total
he: סך הכל

en: items
he: פריטים

en: Customer
he: לקוח

en: Amount
he: כמות

en: Product
he: מוצר

en: Close window
he: סגירת חלון

en: Print
he: הדפסה

en: Order #:
he: מספר הזמנות:

en: View invoice
he: הצג חשבונית

en: Products on order:
he: מוצרים בהזמנה זו:
