Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Quantity
id: Kuantitas

en: items
id: item

en: Customer
id: Pelanggan

en: Amount
id: Jumlah

en: Product
id: Produk

en: Close window
id: Tutup jendela

en: Print
id: Cetak
