Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.4) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Quantity
is: Magn

en: Total
is: Samtals

en: items
is: hlutir

en: Customer
is: Viðskiptavinur

en: Amount
is: Upphæð

en: Product
is: Vara

en: Print invoice
is: Prenta kvittun

en: Close window
is: Loka glugga

en: Print
is: Prenta

en: Order #:
is: Pöntun nr:

en: Products on order:
is: Vörur sem keyptar voru:

en: SKU:
is: Vörunúmer:
