Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.4) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Quantity
ja: 数量

en: Total
ja: 合計

en: items
ja: アイテム

en: Customer
ja: 顧客

en: Amount
ja: 量

en: Product
ja: 商品

en: Print invoice
ja: 請求書を印刷

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Close window
ja: ウィンドウを閉じる

en: Print
ja: 印刷

en: Order #:
ja: 注文番号:

en: View invoice
ja: 請求書を表示

en: Customer:
ja: 顧客:

en: Products on order:
ja: 注文の商品:

en: View order invoice.
ja: 注文の請求書を表示。
