Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.4) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Quantity
lv: Skaits

en: Total
lv: Kopā

en: Customer
lv: Klients

en: Amount
lv: Summa

en: Product
lv: Prece

en: Print invoice
lv: Drukāt rēķinu

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: Print
lv: Drukāt

en: Order #:
lv: Pasūtījuma #:

en: View invoice
lv: Apskatīt rēķinu

en: Products on order:
lv: Preces pasūtījumā:
