Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.4) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Total
nl: Totaal

en: Customer
nl: Klant

en: Amount
nl: Bedrag

en: Print invoice
nl: Factuur afdrukken

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Print
nl: Afdrukken

en: Order #:
nl: Bestellingnummer:

en: View invoice
nl: Factuur bekijken

en: Customer:
nl: Klant:

en: Products on order:
nl: U heeft de volgende producten besteld:

en: SKU:
nl: Artikelnummer:

en: View order invoice.
nl: Bekijk factuur.
