Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
th: จำนวน

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Customer
th: ลูกค้า

en: Print
th: พิมพ์

en: View invoice
th: ดูใบส่งของ
