Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.4) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Quantity
tr: Miktar

en: Total
tr: Toplam

en: items
tr: öğeler

en: Customer
tr: Müşteri

en: Amount
tr: Miktar

en: Product
tr: Ürün

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Close window
tr: Pencereyi kapat

en: Print
tr: Yazdır

en: Order #:
tr: Sipariş no:

en: View invoice
tr: Faturayı görüntüle

en: Customer:
tr: Müşteri:

en: Products on order:
tr: Siparişteki ürünler:

en: SKU:
tr: Ürün stok kodu:
