Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Quantity
es: Cantidad

en: items
es: elementos

en: Customer
es: Cliente

en: Amount
es: Cantidad

en: Supplier
es: Proveedor

en: Product
es: Producto

en: Print invoice
es: Imprimir factura

en: Close window
es: Cerrar ventana

en: Print
es: Imprimir

en: Order #:
es: Pedido nº:

en: Customer:
es: Cliente:

en: Products on order:
es: Productos en este pedido:

en: SKU:
es: Cód. SKU:
