Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.3) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Total
lt: Iš viso

en: items
lt: elementai

en: Customer
lt: Klientas

en: Amount
lt: Suma

en: Product
lt: Prekė

en: Print invoice
lt: Atspausdinti sąskaita

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Print
lt: Spausdinti

en: Order #:
lt: Užsakymas #:

en: View invoice
lt: Peržiūrėti sąskaita

en: Customer:
lt: Klientas:

en: Products on order:
lt: Prekių užsakyme:

en: SKU:
lt: SKU

en: View order invoice.
lt: Peržiūrėti užsakymo sąskaita.
