Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add
ast: Amestar

en: Configure
ast: Configurar

en: Order
ast: Orde
