Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Remove
bg: Премахни

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Order
bg: Поръчка

en: Product
bg: Продукт

en: Order ID
bg: Поръчка №
