Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Order
bn: ক্রম
