Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: SKU
bo: བཟོ་རྟགས།

en: Order
bo: གོ་རིམ
