Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Remove
ca: Elimina

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: Configure
ca: Configura

en: Order
ca: Ordre

en: Product
ca: Producte

en: Order ID
ca: ID comanda

en: Ubercart - core (optional)
ca: Ubercart - nucli (opcional)

en: Available
ca: Disponible

en: Order status
ca: Estat de la comanda

en: Product SKU
ca: SKU del producte
