Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Next
da: Næste

en: Remove
da: Fjern

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Back
da: Tilbage

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Add
da: Tilføj

en: Configure
da: Konfigurér

en: Order
da: Rækkefølge

en: Product
da: Produkt

en: Order ID
da: Ordre ID

en: Available
da: Tilgængelig

en: Order status
da: Ordrestatus

en: Product SKU
da: Varenummer

en: Order id
da: Ordre ID
