Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: SKU
el: Κωδικός

en: Order
el: Σειρά

en: Product
el: Προϊόν

en: Order ID
el: ID παραγγελίας

en: Ubercart - core (optional)
el: Ubercart - core (προαιρετικό)

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Order status
el: Κατάσταση παραγγελίας

en: Product SKU
el: Κωδικός προϊόντος
