Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Remove
eo: Forigu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: Configure
eo: Agordu

en: Order
eo: Ordo
