Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Remove
et: Eemalda

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: Configure
et: Seadistus

en: SKU
et: Tootekood

en: Order
et: Järjestus

en: Product
et: Toode

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: Ubercart - core (optional)
et: Ubercart - tuum (valikuline)

en: Available
et: Saadaval

en: Order status
et: Tellimuse olek

en: Product SKU
et: Toote ID

en: Order id
et: Tellimuse ID
