Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Order
eu: Ordena

en: Available
eu: Gaituta

en: TODO
eu: Egiteko dago
