Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Status
fa: وضعیت

en: Remove
fa: حذف

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Back
fa: بازگشت

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Add
fa: افزودن

en: Configure
fa: پیکربندی

en: SKU
fa: مدل

en: Order
fa: سفارش

en: Product
fa: محصول

en: Order ID
fa: شناسه سفارش

en: Ubercart - core (optional)
fa: آبرکارت - هسته (اختیاری)

en: Available
fa: در دسترس

en: Order status
fa: وضعیت سفارش

en: Product SKU
fa: مدل محصول (SKU)

en: Order id
fa: شناسه‌ی سفارش
