Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Status
fil: Kalagayan

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Back
fil: Bumalik

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Add
fil: Idagdag

en: Configure
fil: Ayusin
