Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Order
ga: Ordú

en: Product
ga: Táirge

en: Order status
ga: Stádas an t-ordaithe
