Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Remove
gl: Quitar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: Configure
gl: Configurar

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Order
gl: Orde

en: Product
gl: Produto

en: Order ID
gl: ID do pedido

en: Ubercart - core (optional)
gl: Estado das actualizacións do núcleo de Drupal

en: Available
gl: Dispoñible

en: TODO
gl: POR FACER

en: Order status
gl: Estado do pedido

en: Product SKU
gl: Selección de producto
