Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Remove
hr: Ukloni

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Order
hr: Redoslijed

en: Product
hr: Proizvod
