Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Configure
hu: Beállít

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Order
hu: Rendelés

en: Product
hu: Termék

en: Order ID
hu: Rendelésazonosító

en: Ubercart - core (optional)
hu: Ubercart - mag (kiegészítések)

en: Used
hu: Használatban

en: Available
hu: Elérhető

en: Order status
hu: Megrendelés állapota

en: Product SKU
hu: Termék cikkszáma

en: License key
hu: Licenckulcs

en: Modify the license key.
hu: A licenckulcs módosítása

en: License keys
hu: Licenckulcsok

en: Please specify a valid product SKU.
hu: Meg kell adni egy valós cikkszámot.

en: Modify license key
hu: Licenckulcs módosítása

en: The SKU for the product.
hu: A termék cikkszáma.

en: License key status
hu: Licenckulcs állapota
