Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Remove
id: Hapus

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Back
id: Kembali

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Add
id: Tambah

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Order
id: Urutan

en: Product
id: Produk

en: Available
id: Ketersediaan

en: Order status
id: Status Order

en: Product SKU
id: SKU Produk
