Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Status
is: Staða

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Back
is: Til baka

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Add
is: Bæta við

en: Configure
is: Stilla

en: SKU
is: VN

en: Order
is: Pöntun

en: Product
is: Vara

en: Order status
is: Staða pöntunar

en: Product SKU
is: VN vöru
