Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Status
ja: 状態

en: Remove
ja: 削除

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Back
ja: 戻る

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Add
ja: 追加

en: Configure
ja: 設定

en: Order
ja: オーダー

en: Product
ja: 商品

en: Order ID
ja: 注文ID

en: Ubercart - core (optional)
ja: Ubercart - コア (オプション)

en: Available
ja: 利用可能

en: Order status
ja: 注文ステータス

en: Product SKU
ja: 商品SKU

en: Notification Settings
ja: 通知設定
