Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Remove
jv: Buwang

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Order
jv: Urutan
