Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Remove
km: យកចេញ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Order
km: លំដាប់
