Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Order
ku: ڕیز

en: Available
ku: هەیە
