Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Remove
mn: Устгах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Order
mn: Дараалал
