Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Remove
mr: काढा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Add
mr: समाविष्ट करा
