Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ
