Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्
