Ubercart License Keys (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Remove
nn: Fjern

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Product
nn: Vare
